ASM Meble na High Point Furniture Market, USA

W dniach od 2 do 6 kwietnia 2022 roku., nasza firma brała udział w targach meblowych High Point Furniture Market w Północnej Karolinie, USA. To nasza pierwsza zagraniczna impreza targowa, w której braliśmy udział w charakterze wystawcy.
Naszą ekspozycję zorganizowaliśmy na 18 m2 zabudowy w Pawilonie Suites At Market Square, na stoisku nr M-2041.
Nasz udział w Targach poprzedziły intensywne działania informacyjno-promocyjne. Rozesłaliśmy zaproszenia do potencjalnych nowych kontrahentów. 

Impreza SPRING 2022 MARKET była kolejną okazją na zaprezentowanie naszych mebli.

Prezentacja mebli

Na stoisku oraz w katalogu zaprezentowaliśmy:

  • 7 nowych meblościanek: Concret, Dark, Game, Palermo, Rebel, Queens i Tokyo oraz nową wersję kolorystyczną meblościanki Silk.
  • 3 kolekcje mebli pokojowych: Bogota, Berlin, Round.
  • Nową komodę Sik.
  • System mebli Switch w wersji z regałami metalowymi.
  • System mebli do przedpokoju Easy.
  • Kolekcję mebli młodzieżowych Vivero.

Ponad 10 lat doświadczenia

Impreza targowa odbyła się w 12 roku działalności ASM Meble, co było dla nas powodem do dumy. Ponad 10 letnie doświadczenia zostało to wyraźnie zaakcentowane zarówno w wystroju stoiska targowego, jak i na materiałach informacyjno promocyjnych. Specjalnie na tą okazję przygotowanych zostało 2000 katalogów oraz ponad 1500 innych materiałów informacyjno-promocyjnych.

Spotkania z kontrahentami

Podczas 5 dni imprezy targowej, przeprowadzono wiele spotkań z obecnymi partnerami handlowymi oraz 8 spotkań z potencjalnymi nowymi kontrahentami z USA, Kanady oraz Arabii Saudyjskiej. Ponadto przeprowadzono kilkadziesiąt krótszych rozmów z zainteresowanymi osobami, skutkujących wręczeniem katalogów, cenników oraz wizytówek. Do kontaktów z kontrahentami przeznaczonych zostało 3 członków zarządu.

nasz udział w targach w liczbach

m² powierzchni stoiska
18
specjalistów ASM
3
materiałów reklamowych
4500
wystawionych mebli
6