ASM Meble na targach Meble Polska 2020

W dniach od 25 do 28 lutego 2020 roku., nasza firma brała udział w największych międzynarodowych kontraktacjach meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej. To już piąta impreza targowa podczas Targów Meble Polska, w której braliśmy udział w charakterze wystawcy.
Naszą ekspozycję zorganizowaliśmy na 150 m2 zabudowy w Pawilonie nr 5, na stoisku nr 43.
Nasz udział w Targach poprzedziły intensywne działania informacyjno-promocyjne. Rozesłaliśmy ponad 250 zaproszeń do obecnych oraz potencjalnych nowych kontrahentów. 

Impreza Targi Meble Polska 2020 była kolejną okazją na premierę nowych mebli.

Premiera nowych mebli

Na stoisku oraz w katalogu zaprezentowaliśmy:

  • 7 nowych meblościanek: Concret, Dark, Game, Palermo, Rebel, Queens i Tokyo oraz nową wersję kolorystyczną meblościanki Silk.
  • 3 kolekcje mebli pokojowych: Bogota, Berlin, Round.
  • Nową komodę Sik.
  • System mebli Switch w wersji z regałami metalowymi.
  • System mebli do przedpokoju Easy.
  • Kolekcję mebli młodzieżowych Vivero.

10 lat doświadczenia

Impreza targowa odbyła się w 10 roku działalności ASM Meble, co było dla nas powodem do dumy. Zostało to wyraźnie zaakcentowane zarówno w wystroju stoiska targowego, jak i na materiałach informacyjno promocyjnych. Specjalnie na tą okazję przygotowanych zostało 4000 katalogów oraz ponad 3800 innych materiałów informacyjno-promocyjnych. Serwowaliśmy również gościom naszego stoiska przepyszne poczęstunki i przystawki.

Spotkania z kontrahentami

Podczas 4 dni imprezy targowej, przeprowadzono 20 spotkań z obecnymi partnerami handlowymi oraz 58 spotkań z potencjalnymi nowymi kontrahentami z 28 krajów. Ponadto przeprowadzono kilkadziesiąt krótszych rozmów z zainteresowanymi osobami, skutkujących wręczeniem katalogów, cenników oraz wizytówek. Do kontaktów z kontrahentami przeznaczonych zostało 3 członków zarządu ASM oraz 7 specjalistów ds. eksportu, obsługi klienta oraz logistyki.

nasz udział w targach w liczbach

m² powierzchni stoiska
150
specjalistów ASM
10
materiałów reklamowych
7800
nowych mebli i systemów
15

Nowości 2020, zaprezentowane
na Targach Meble Polska 2020

Meblościanki

Kolekcje mebli pokojowych

Systemy mebli